Free Mind Festival - BIAŁYSTOK 2017 - 16-17 GRUDNIA

>> FREE MIND 2017

Po zeszłorocznej edycji Free Mind Kids Jam, która dała nam mnóstwo radości, zajawki oraz niesamowitego powera do działania wciąż jesteśmy głodni wrażeń oraz Waszej energii na parkiecie :-)!

W tym roku ponownie stawiamy na formę jam’u tanecznego, skierowanego przede wszystkim do najmłodszego pokolenia tancerzy z Białegostoku i okolic :-)!

Scena taneczna w Polsce kwitnie i obfituje w wydarzenia kulturalne, wiele z nich jednak nastawionych jest na młodzież i osoby dorosłe, będąc nieosiągalnymi dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem :-)! Dlatego też wkraczamy do akcji :-)!

Nasza impreza skierowa jest do młodych ludzi, których interesuje sztuka uliczna, w tym przede wszystkim taniec. Pragniemy zarażać swoją undergroundową zajawką najmłodsze pokolenia ♥

Sama nazwa – Free Mind, to nie tylko czysty i wolny umysł, ale przede wszystkim kreatywność, wszechstronność i otwartość. Chcemy pokazać, że warto kreować nową jakość, warto pokazywać efekty swojej pracy, a co najważniejsze – warto być sobą i mieć niepowtarzalną flavę :-)

 

polub nasz fanpage yes

Dołącz do wydarzenia smiley

 

Zobacz poprzednie edycje:

Free Mind 2014

Free Mind 2013

Free Mind 2011

DJ

Na tegorocznej edycji Free Mind Kids Jam 2017 w REJS Klub Muzyczny zagra Dj Lazy One!

 reprezentująca swoją ekipę TST Karass Official, wytwórnię Alkopoligamia.com oraz Warszawski Funk.

Tanecznie nie jeden parkiet spaliła, muzycznie natomiast nie jeden parkiet rozbujała, odwiedzając Czechy, Słowenię, Łódź, Szczecin, Białystok, Sopot, Zieloną Górę i wiele innych miast.

Organizatorka Tłustych Skrecz Sesji oraz licznych wydarzeń w Warszawie. Jej skrecze możesz usłyszeć na płytach: Ryfa Ri, Kuba Knap, Zetenwupe Ferajna, Mondry i Gupi (Fifer/GrubyJózek), OLL, Molza.

Jakby tego było mało to serwuje break'i dla b-girls i b-boys oraz dzieli się swoimi wyszukanymi vibe'ami w kategoriach street dance