Free Mind Festival - BIAŁYSTOK 2017 - 16-17 GRUDNIA

>> FREE MIND 2017

Po zeszłorocznej edycji Free Mind Kids Jam, która dała nam mnóstwo radości, zajawki oraz niesamowitego powera do działania wciąż jesteśmy głodni wrażeń oraz Waszej energii na parkiecie :-)!

W tym roku ponownie stawiamy na formę jam’u tanecznego, skierowanego przede wszystkim do najmłodszego pokolenia tancerzy z Białegostoku i okolic :-)!

Scena taneczna w Polsce kwitnie i obfituje w wydarzenia kulturalne, wiele z nich jednak nastawionych jest na młodzież i osoby dorosłe, będąc nieosiągalnymi dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem :-)! Dlatego też wkraczamy do akcji :-)!

Nasza impreza skierowa jest do młodych ludzi, których interesuje sztuka uliczna, w tym przede wszystkim taniec. Pragniemy zarażać swoją undergroundową zajawką najmłodsze pokolenia ♥

Sama nazwa – Free Mind, to nie tylko czysty i wolny umysł, ale przede wszystkim kreatywność, wszechstronność i otwartość. Chcemy pokazać, że warto kreować nową jakość, warto pokazywać efekty swojej pracy, a co najważniejsze – warto być sobą i mieć niepowtarzalną flavę :-)

 

polub nasz fanpage yes

Dołącz do wydarzenia smiley

 

Zobacz poprzednie edycje:

Free Mind 2014

Free Mind 2013

Free Mind 2011

IDEA

IDEĄ FREE MIND KIDS JAM JEST POPULARYZACJA KULTURY ULICZNEJ WŚRÓD NAJMŁODSZEGO POKOLENIA TANCERZY. WYDARZENIE OD WIELU LAT PROMUJE TANIEC NA TERENIE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ORAZ MIASTA BIAŁYSTOK. ANGAŻUJE DZIECI, MŁODZIEŻ I RODZICÓW DO WSPÓLNEGO PROMOWANIA SZTUKI ULICZNEJ.

Każda kolejna edycja tego wydarzenia udowadnia dzieciom, młodzieży i dorosłym, że warto rozwijać swoje talenty i dzielić się doświadczeniami z innymi tancerzami. Forma tego EVENTU ma na celu pobudzenie kreatywności i otwartości uczestników, a także ich integrację.

Dzięki Free Mind Kids Jam dzieci i młodzież mają możliwość konfrontacji oraz pogłębiania wiedzy z zakresu tańca ulicznego. Uczą się zdrowej rywalizacji poprzez dobrą zabawę.

SAMA NAZWA, FREE MIND, TO NIE TYLKO CZYSTY I WOLNY UMYSŁ, TO PRZEDE WSZYSTKIM KREATYWNOŚĆ, WSZECHSTRONNOŚĆ I OTWARTOŚĆ. WYDARZENIE POKAZUJE, ŻE WARTO KREOWAĆ NOWĄ JAKOŚĆ, PREZENTOWAĆ EFEKTY SWOJEJ PRACY, A CO NAJWAŻNIEJSZE WARTO BYĆ SOBĄ.