Free Mind Festival - BIAŁYSTOK 2014 - 29 30 LISTOPADA

Dla Mediów

FREE MIND POWRACA!

PO 2 LATACH NIEOBECNOŚCI NA MAPIE BIAŁOSTOCKICH WYDARZEŃ TANECZNYCH FREE MIND POWRACA ZE ŚWIEŻĄ ENERGIĄ I NOWĄ FORMĄ JAMU, ORGANIZOWANY DZIĘKI POŁĄCZENIU SIŁ STUDIA DZIAŁAŃ KREATYWNYCH DANCEOFFNIA, KLUBU MUZYCZNEGO REJS ORAZ TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE.

SCENA TANECZNA W POLSCE KWITNIE I OBFITUJE W WYDARZENIA KULTURALNE, JEDNAK WIELE Z NICH NASTAWIONYCH JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE NA MŁODZIEŻ I OSOBY DOROSŁE, BĘDĄC NIEOSIĄGALNYMI DLA DZIECI, KTÓRE DOPIERO ZACZYNAJĄ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM. Z TEGO TEŻ POWODU W TYM ROKU STAWIAMY NA NAJMŁODSZE POKOLENIE TANCERZY, KTÓRZY DOPIERO WKRACZAJĄ W ŚWIAT TAŃCA ULICZNEGO. ORGANIZUJEMY WYDARZENIE WYPEŁNIONE PO BRZEGI DOBRĄ ZABAWĄ, ZDROWĄ RYWALIZACJĄ ORAZ NIESAMOWITYM KLIMATEM, KTÓRY STWORZĄ LUDZIE PEŁNI PASJI ZEBRANI W JEDNYM MIEJSCU. 

IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ 11 GRUDNIA 2016 R. W REJSIE KLUBIE MUZYCZNYM W BIAŁYMSTOKU NA ULICY NOWY ŚWIAT 2. POPROWADZI JĄ ZNANY BIAŁOSTOCKI MC, FREESTYLOWIEC, BBOY RADOSŁAW RADZIAS KAMIŃSKI, POCHODZĄCY Z BIAŁEGOSTOKU AKTYWNIE DZIAŁAJĄCY NA SCENIE HIP - HOPOWEJ OD 2010 R. O OPRAWĘ MUZYCZNĄ ZADBA PAWEŁ ZIELIŃSKI, ZNANY JAKO DJ ZIELAK. POCHODZI Z OLSZTYNA I POSIADA OGROMNE DOŚWIADCZENIE, KTÓRE ZBIERAŁ MIĘDZY INNYMI W JAPONII I USA. W JURY ZASIĄDĄ TAKIE POSTACIE Z TANECZNEJ SCENY HIP-HOPOWEJ JAK: RYFA RI, NANA, DR. HEFO, MARKOTNY, BGIRL GOSIA ORAZ MARTA MATUS. KATEGORIE TANECZNE, W KTÓRYCH BĘDĄ MOGŁY STARTOWAĆ DZIECI TO: HIP-HOP DO LAT 11, HIP-HOP 12-15 LAT, BREAKING DO LAT 11, BREAKING 12-15 LAT. ZAPISÓW MOŻNA DOKONAĆ MAILOWO WYSYŁAJĄC ZGŁOSZENIE DZIECKA NA: FREEMIND@DANCEOFFNIA.PL

ELIMINACJE DO ZAWODÓW ROZPOCZNĄ SIĘ W NIEDZIELĘ O GODZ. 12:30, A PLANOWANY CZAS ZAKOŃCZENIA IMPREZY TO 19:15. WYDARZENIEM TOWARZYSZĄCYM SĄ WARSZTATY TANECZNE HIP-HOPU Z RYFĄ RI ORAZ BREAKINGU Z DR HEFO, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ PRZED ZAWODAMI W STUDIU DZIAŁAŃ KREATYWNYCH DANCEOFFNIA. 

Partnerzy