Free Mind Festival - BIAŁYSTOK 2017 - 16-17 GRUDNIA

>> FREE MIND 2017

Po zeszłorocznej edycji Free Mind Kids Jam, która dała nam mnóstwo radości, zajawki oraz niesamowitego powera do działania wciąż jesteśmy głodni wrażeń oraz Waszej energii na parkiecie :-)!

W tym roku ponownie stawiamy na formę jam’u tanecznego, skierowanego przede wszystkim do najmłodszego pokolenia tancerzy z Białegostoku i okolic :-)!

Scena taneczna w Polsce kwitnie i obfituje w wydarzenia kulturalne, wiele z nich jednak nastawionych jest na młodzież i osoby dorosłe, będąc nieosiągalnymi dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem :-)! Dlatego też wkraczamy do akcji :-)!

Nasza impreza skierowa jest do młodych ludzi, których interesuje sztuka uliczna, w tym przede wszystkim taniec. Pragniemy zarażać swoją undergroundową zajawką najmłodsze pokolenia ♥

Sama nazwa – Free Mind, to nie tylko czysty i wolny umysł, ale przede wszystkim kreatywność, wszechstronność i otwartość. Chcemy pokazać, że warto kreować nową jakość, warto pokazywać efekty swojej pracy, a co najważniejsze – warto być sobą i mieć niepowtarzalną flavę :-)

 

polub nasz fanpage yes

Dołącz do wydarzenia smiley

 

Zobacz poprzednie edycje:

Free Mind 2014

Free Mind 2013

Free Mind 2011

Prowadzacy

Zgłoszenia do kategorii do piątku, 8 grudnia 2017 r.
wysyłane mailowo na freemind@danceoffnia.pl z tytułem "ZGŁOSZENIE FREE MIND 2017"
 
- Uwaga!!! W treści maila:
1. Kategoria 
2. Imię i nazwisko
2. Ksywa (jeśli posiadasz :-) )
3. Rocznik urodzenia 
4. Ekipa 
5. Miasto
 
Startowe:
25 zł - pierwsza kategoria
15 zł - druga kategoria
 
Wpłaty:
- gotówkowo w recepcji DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Białystok / Poland
- gotówkowo w rejestracji przed zawodami 
 
Bilety wstępu na imprezę dla widzów:
10 zł

RADOSŁAW RADZIAS KAMIŃSKI – MC, B-BOY, FREESTYLOWIEC, POCHODZĄCY Z BIAŁEGOSTOKU AKTYWNIE DZIAŁAJĄCY NA SCENIE HIP-HOPOWEJ OD 2010 R. ABSOLWENT ANIMACJI KULTURY I ARTETERAPII NA UNIWERSYTECIE W BIAŁYMSTOKU. REPREZENTANT EKIPY ORIGINAL CRAZY BREAKERS. AKTYWNY UCZESTNIK WIELU BITEW I KONCERTÓW ODBYWAJĄCYCH SIĘ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI. ZWYCIĘZCA I EDYCJI ZAWODÓW RED BULL KONTROWERSY ORAZ PÓŁFINALISTA WIELKIEJ BITWY WARSZAWSKIEJ 2017. W 2014 R. WYRÓŻNIONY JAKO „KOT ROKU” NA BIAŁOSTOCKIEJ SCENIE B-BOYING’U

treść